Montáž plotů na klíč

Postavíme vám kvalitní plot za dobrou cenu a bez starostí! Ploty na míru a na klíč se skvělým poměrem kvalita/cena.

Montáže plotů provádíme u rodinných domů, zahrad, průmyslových objektů, školních a sportovních areálů, fotovoltaických elektráren apod.

Montáž na klíč provádíme včetně dodávky objednaného systému plotů a oplocení, zahradních branek a bran s kompletní požadovanou výbavou (elektrické pohony apod.). Naše montážní skupiny mají dlouholeté zkušenosti s montážemi našich plotových systémů a jsou společností Dirickx Bohemia spol. s r.o. pravidelně školeni a certifikováni.

Samotná montáž plotu se začne realizovat příjezdem montážní skupiny a místo realizace. Montážní skupina disponuje vlastním potřebný materiálem a vybavením na realizaci montáže. Samotné stavbě oplocení předchází odstranění starého plotu (je-li požadováno a objednáno), případné úpravy terénu a vrtací práce. Poté následuje montáž zvoleného plotového systému a v dalším fázi osazení bran a branek. Na kvalitu montáže dohlíží pověřený stavbyvedoucí. Realizace oplocení je ukončena předávacím protokolem.

V případě, že v místě montáže plotu vede vodovodní, kanalizační, plynová nebo elektrická síť, vyžadujeme vytyčení sítí a stanovisko provozovatele sítí o ochranném bezzásahovém pásmu.

Spokojení zákazníci a jejich kladné reference jsou pro nás největším oceněním.

Máte dotaz k montáži? Napište nám!